Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Rzeszowie
ul. Koło 4c
tel.(17) 780-71-03

Intencje tu wpisane są odczytywane podczas nabożeństwa Nowenny do Matki Bożej Częstochowskiej. Nabożeństwo to jest odprawiane w każdą środę. Wpisy dodane do wtorku włącznie będą odczytane w środę. Jeżeli intencja nie została odczytana na danym nabożeństwie, wówczas zostanie odczytana na następnym. Zapraszamy do składania intencji oraz uczestnictwie w nabożeństwie Nowenny do Matki Bożej Częstochowskiej. Godzina odprawiania nabożeństwa jest zamieszczona w zakładce Nabożeństwa.

Nowenna do M.B. Częstochowskiej


Basia 19.08.2023

Proszę o uzdrowienie i wszystkie potrzebne łaski abym była dobra matka i żona jeśli taka jest wola Stwórcy Basia


Parafianin 12.08.2023

Matko Boża Częstochowska proszę Cię o wstawiennictwo u Twojego Syna Jezusa Chrystusa błagając o zdrowie dla mojego dziecka


Marzena 02.08.2023

Maryjo Matko Boża uproś mi łaskę wiary, nadziei i miłości, naucz mnie strzec tej drogocennej perły i wszystko oddać dla posiadania WSZYSTKIEGO w Chrystusie. Matko Pięknej Miłości naucz mnie kochać miłosierną miłością, uczyń moje serce na wzór Przeczystego Serca Twego i Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Matko naucz mnie poprawiać się i zadośćczynić, naucz przyjmować chleb powszedni z pokornym i cichym wdzięcznym sercem. Matko Cudu Eucharystycznego uczyń ze mnie cud przemiany serca w serce czyste.


Barbara 10.07.2023

UKOCHANA MATENKO BŁAGAM O SZCZESLIWE POBYTY I SZCZESLIWE POWROTY DO DOMU DLA MOICH COREK I MOICH WNUCZĄT, ORAZ DLA MNIE I MOJEGO MĘŻA A TAKŻE MOJEGO RODZENSTWA.


Barbara 10.07.2023

BŁAGAM UKOCHANA MATUCHNO O SZCZĘŚLIWY POWRÓT DO ZDROWIA, O ODZYSKANIE PAMIĘCI I SPRAWNOŚCI DLA BARBARY ORAZ O DARY DUCHA ŚWIĘTEGO I POTRZEBNE ŁASKI DLA NIEJ


Barbara 10.07.2023

UKOCHANA MATUCHNO BOZA BŁAGAM O CUD UZDROWIENIA DLA CÓRKI MARTY I SZCZESLIWE WYNIKI WSZYSTKICH BADAŃ KONSULTACJI ORAZ O DARY DUCHA ŚWIĘTEGO I POTRZEBNE ŁASKI DLA NIEJ


Katarzyna 22.08.2022

Ukochana Matko Boża Częstochowska błagam ulituj się i uproś u Pana Jezusa łaskę uzdrowienia mojej ziemskiej mamy i ocalenie jej od wszelkich strasznych chorób. Ratuj Maryjo.


Parafianka 10.05.2022

Maryjo, proszę o szczęśliwy przegieg ponownej operacji mojego taty. Miej w swojej opiece mojego tatę oraz lekarzy. Dziękuję Ci za wszystkie łaski.


Parafianka 17.04.2022

Maryjo, proszę Cię o opiekę nad moją babcią oraz siły dla mojej mamy.


Parafianka 09.04.2022

Matko Najświętsza, dziękuję tak mocno jak potrafię za Twoją opiekę, szczególnie za uratowanie Mateusza. Bardzo Cię proszę o zdrowię dla Beniamina.


Imieniny

Bogusława, Tekli

Warto posłuchać


Radio VIA