Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Rzeszowie
ul. Koło 4c
tel.(17) 780-71-03

Ofiara na nowe stacje Drogi Krzyżowej

Intencje Mszy św. do 03.09.2023 roku (aktualizacja: 05.11.2022r.)


Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po mszach św. oraz w kancelarii parafialnej. Można zamówić także pocztą elektroniczną, a potem omówić szczegóły w zakrystii lub kancelarii.

Sobota (28.01)
godz. 18.00 Waldemar Daniel (od właściciela i pracowników firmy BUJAK-BUS ) greg. 28
Niedziela (29.01)
godz. 07.00 W intencji Parafian
godz. 09.00 †Czarnik Bronisława, Józef, Monika (rocz. śm.)
godz. 10.30 †Irena Paśko (12 rocz. śm.)
godz. 12.00  Dziękczynna za 2022 r. z prośbą o Boże błog. w Nowym Roku dla rodz. Jachna
godz. 16.00 †Waldemar Daniel (od koleżanek i kolegów z  Rynku przy ul. Targowej ) greg. 29
Poniedziałek (30.01)
godz. 18.00 1/ †Waldemar Daniel (od koleżanek i kolegów z  Rynku przy ul. Targowej ) zakończenie mszy św. greg.
                  2/

Wtorek (31.01)
godz. 18.00 1/ †Bronisława, Teofila, Stefan, Feliks
                   2/
Środa (01.02)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB
                  2/ †Emilia Rogóż (greg. 1)
Czwartek (02.02)
godz. 18.00 1/ †Emilia Rogóż (greg. 2)
                  2/ †Izabela Suszek (od syna Wiesława)
Piątek (03.02)
godz. 07.00 1/ †Helena Wróbel (rocz. śm.)
godz. 18.00 1/ †Emilia Rogóż (greg. 3)
                  2/ †Izabela Suszek (od syna Ryszarda z rodz.)
Sobota (04.02)
godz. 07.00 †Emilia Rogóż (greg. 4)
godz. 18.00 †Izabela Suszek (od siostry Emilii z rodz.)
Niedziela (05.02)
godz. 07.00 †Izabela Suszek (1 rocz. śm.) i za zmarłe siostry z Róży MB Częstochowskiej
godz. 09.00 †Emilia Rogóż (greg. 5)
godz. 10.30 †Wiktoria, Michał Dobrowolski
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †Elżbieta, Stefan
Poniedziałek (06.02)
godz. 18.00 1/ †Izabela Suszek (od chrześniaka Krzysztofa z rodz.)
                  2/ †Emilia Rogóż (greg. 6)

Wtorek (07.02)
godz. 18.00 1/ †Izabela Suszek (od siostry Aleksandry z synem)
                  2/ †Emilia Rogóż (greg. 7)
Środa (08.02)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB
                  2/ †Emilia Rogóż (greg. 8)
Czwartek (09.02)
godz. 18.00 1/ †Emilia Rogóż (greg. 9)
                  2/ †Izabela Suszek (z Róży MB Częstochowskiej)
Piątek (10.02)
godz. 18.00 1/ †Emilia Rogóż (greg. 10)
                  2/ †Izabela Suszek (od rodz. Borowiec)
Sobota (11.02)
godz. 18.00 †Izabela Suszek (od  rodz. Rzucidło)
poza parafią: †Emilia Rogóż (greg. 11)
Niedziela (12.02)
godz. 07.00 
godz. 09.00 †Kazimiera, Marian (16 rocz. śm.)
poza parafią: †Emilia Rogóż (greg. 12)
godz. 10.30 †Lesław Mazurkiewicz (od przyjaciół, koleżanek, kolegów ze studiów)
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †Maria (2 rocz., śm.) Andrzej Płocica
Poniedziałek (13.02)
godz. 18.00 1/ †Izabela Suszek (od szwagierki Heleny z rodz. z Huciska)
                  2/ †Balbina, Wincenty
poza parafią: 1/ †Emilia Rogóż (greg. 13)
                    2/ †Tadeusz Ferenc (od dyrekcji i pracowników SP nr 28 w Rzeszowie)
Wtorek (14.02)
godz. 18.00 1/ †Izabela Suszek (od kolegów z pracy syna Ryszarda z wydziału Baranówka)
                  2/ †Emilia Rogóż (greg. 14)
Środa (15.02)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB
                  2/ Emilia Rogóż (greg. 15)
Czwartek (16.02)
godz. 18.00 1/ †Emilia Rogóż (greg. 16)
                  2/ †
Piątek (17.02)
godz. 18.00 1/ †Wiktoria, Michał Kawa
                  2/ †Emilia Rogóż (greg. 17)
Sobota (18.02)
godz. 07.00
†Emilia Rogóż (greg. 18)
godz. 18.00 †W intencji Ojczyzny, kapłanów i rodzin z Apostolstwa Maryjnego
Niedziela (19.02)
godz. 07.00 †Marianna, Marian
godz. 09.00 †Lesław Mazurkiewicz (od kolegi z pracy córki Iwony)
poza parafią: †Emilia Rogóż (greg. 19)
godz. 10.30 Dziękczynna za opiekę z prośbą o błog. Boże i opiekę MB
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †Janusz Barć (od rodz. Materna)
Poniedziałek (20.02)
godz. 18.00 1/ Emilia Rogóż (greg. 20)
                  2/ †
Wtorek (21.02)
godz. 18.00 1/ †Małgorzata, Walentyna, Jan
                  2/ †Emilia Rogóż (greg. 21)
Środa Popielcowa (22.02)
godz. 08.00 
godz. 16.00 
godz. 17.30 W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
godz. 19.00 †Emilia Rogóż (greg. 22)
Czwartek (23.02)
godz. 18.00 1/ †Emilia Rogóż (greg. 23)
                  2/ †
Piątek (24.02)
godz. 18.00 1/ †Anna, Jan Bazan
                  2/ †Emilia Rogóż (greg. 24)
poza parafią: Tadeusz Ferenc (od dyrekcji i pracowników Zespołu Szkolno-przedszkolnego nr 3 w Rzeszowie)
Sobota (25.02)
godz. 07.00
godz. 18.00 Emilia Rogóż (greg. 25)
Niedziela (26.02)
godz. 07.00 
godz. 09.00 †Lesław Mazurkiewicz (od Moniki Przemysława Rojek)
godz. 10.30 †Emilia Rogóż (greg. 26)
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †
Poniedziałek (27.02)
godz. 18.00 1/ †Zofia (10 rocz. śm.)
                  2/ †Emilia Rogóż (greg. 27)
Wtorek (28.02)
godz. 18.00 1/
                  2/ †Emilia Rogóż (greg. 28)
poza parafią: Tadeusz Ferenc (od Wójta i Rady Gminy Krasne)
Środa  (01.03)
godz. 18.00 1/ †Emilia Rogóż (greg. 29)
                  2/ †Irena Furman (greg.1)
Czwartek (02.03)
godz. 18.00 1/ †Irena Furman (greg.2)
                  2/ †Emilia Rogóż (zakończenie greg)
Piątek (03.03)
godz. 07.00
godz. 18.00 1/ †Irena Furman (greg.3)
                 2/
Sobota (04.03)
godz. 07.00
godz. 18.00 †Irena Furman (greg.4)

Niedziela (05.03)
godz. 07.00 
godz. 09.00 †Irena Furman (greg.5)
godz. 10.30 †Lesław Mazurkiewicz (od kolegów z pracy córki Iwony)
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †Henryk Hoszko
Poniedziałek (06.03)
godz. 18.00 1/ †Irena Furman (greg.5)
                  2/
Wtorek (07.03)
godz. 18.00 1/ †Irena Furman (greg.5)
                  2/ †
Środa  (08.03)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
                  2/ †Irena Furman (greg.8)
Czwartek (09.03)
godz. 18.00 1/ †Irena Furman (greg.9)
                  2/ †Anna (19 rocz. śm.)
Piątek (10.03)
godz. 18.00 1/ †Irena Furman (greg.10)
                  2/ †
poza: †Tadeusz Ferenc (od Artura Popko i Wiesława Kozieł z Polskiej Ligii Siatkówki w Warszawie)
Sobota (11.03)
godz. 07.00
†Irena Furman (greg.11)
godz. 18.00 †Henryk Filip (5 rocz. śm.)
Niedziela (12.03)
godz. 07.00 
godz. 09.00
poza: †Irena Furman (greg.12)
godz. 10.30 †
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †Maria Ramut ( 1 rocz. śm.)
Poniedziałek (13.03)
godz. 18.00 1/
                  2/
poza: †Irena Furman (greg.13)
Wtorek (14.03)
godz. 18.00 1/ †Stanisław Skiba (w rocz. urodzin)
                  2/ †
poza: †Irena Furman (greg.14)
Środa  (15.03)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
                  2/ †
poza: †Irena Furman (greg.15)
Czwartek (16.03)
godz. 18.00 1/ †
                  2/ †
poza: 1/ †Irena Furman (greg.16)
         2/ †Tadeusz Ferenc (od Dyrektorów rzeszowskich przedszkoli)
Piątek (17.03)
godz. 18.00 1/ †
                  2/ †
poza: 1/ †Irena Furman (greg.17)
         2/ †Tadeusz Ferenc (od Dyrekcji i Grona Przedszkola nr 33 w Rzeszowie)

Sobota (18.03)
godz. 07.00
godz. 18.00
poza: †Irena Furman (greg.18)
Niedziela (19.03)
godz. 07.00 
godz. 09.00
poza: †Irena Furman (greg.19)
godz. 10.30 †
poza: †Tadeusz Ferenc (od  Dyrekcji i Grona Przedszkola nr 33 w Rzeszowie)
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †
Poniedziałek (20.03)
godz. 18.00 1/
                  2/
poza: †Irena Furman (greg.20)
Wtorek (21.03)
godz. 18.00 1/
                  2/ †
poza: †Irena Furman (greg.21)
Środa  (22.03)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
                  2/ †Roman (1 rocz. śm.)
poza: †Irena Furman (greg.22)
Czwartek (23.03)
godz. 18.00 1/ †Bronisław Buż (1 rocz. śm.)
                  2/ †
poza: †Irena Furman (greg.23)
Piątek (24.03)
godz. 18.00 1/ †
                  2/ †
poza: †Irena Furman (greg.24)

Sobota (25.03)
godz. 07.00
godz. 18.00
poza: †Irena Furman (greg.25)
Niedziela (26.03)
godz. 07.00 
godz. 09.00 Tadeusz Władysław
poza: †Irena Furman (greg.26)
godz. 10.30 †Edward Głodowski (21 rocz. śm.)
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †Wojciech (5 rocz. śm.)
Poniedziałek (27.03)
godz. 18.00 1/
                  2/
poza: †Irena Furman (greg.27)
Wtorek (28.03)
godz. 18.00 1/
                  2/ †
poza: †Irena Furman (greg.28)
Środa  (29.03)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
                  2/ †
poza: †Irena Furman (greg.29)
Czwartek (30.03)
godz. 07.00 1/ †
godz. 18.00 1/ †
poza: †Irena Furman (zakończenie greg.)
Piątek (31.03)
godz. 07.00 1/ †
godz. 18.00 1/ †

Sobota (01.04)
godz. 07.00
godz. 18.00
poza: †Tadeusz Ferenc (od dyrekcji i nauczycieli Zespołu Szkół nr 2 w Rzeszowie)
Niedziela (02.04)
godz. 07.00 
godz. 09.00 †Rozalia, Michał
poza: †Tadeusz Ferenc (od Zarządu Województwa Podkarpackiego)
godz. 10.30 Dziękczynna w 70 rocz. urodzin Danuty (od Eli i Piotra)
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †Krystyna Sum (2 rocz. śm.)
Poniedziałek (03.04)
godz. 07.00
godz. 18.00
poza: †Tadeusz Ferenc (od Zarządu Związku Województw Rzeczypospolitej Polskiej)
Wtorek (04.04)
godz. 07.00
godz. 18.00
poza: †Tadeusz Ferenc (od Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych)

Środa  (05.04)
godz. 07.00
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
poza: †Tadeusz Ferenc (od pracowników Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Rzeszowa)
Wielki Czwartek (06.04)
godz. 18.00 1/ W intencji kapłanów pracujących w parafii i o nowe powołania
                  2/ †Katarzyna, Józef
poza: †Tadeusz Ferenc (od mieszkańców Osiedla Pogwizdów Nowy)
Wielki Piątek (07.04)
 
Wielka Sobota (08.04)
godz. 19.00 1/
†Kazimierz Zabrzycki (greg.1)
                  2/
poza: †Tadeusz Ferenc (od Dyrekcji i pracowników Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie)
Wielka Niedziela (09.04)
godz. 06.00 1/W intencji Parafian
                  2/ †
godz. 09.00
godz. 10.30 †Zbigniew; Janusz Stachura, Stanisław Jarosz
poza: †Tadeusz Ferenc (od Dyrekcji i pracowników Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie)
godz. 12.00 †Kazimierz Zabrzycki (greg.2)
godz. 16.00 †
Poniedziałek Wielkanocny (10.04)
godz. 07.00
godz. 09.00
godz. 10.30 †Kazimierz Zabrzycki (greg.3)
poza: †Tadeusz Ferenc (od Dyrekcji i pracowników Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie)
godz. 12.00 W intencji Parafian - chrzty
godz. 16.00 †

Wtorek (11.04)
godz. 18.00 1/ Kazimierz Zabrzycki (greg.4)
                  2/ †
poza: †Tadeusz Ferenc (od Dyrekcji i pracowników Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie)
Środa  (12.04)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
                  2/ †Kazimierz Zabrzycki (greg.5)
poza: †Tadeusz Ferenc (od Dyrekcji i pracowników Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie)
Czwartek (13.04)
godz. 18.00 1/ †Kazimierz Zabrzycki (greg.6)
                  2/
poza: †Tadeusz Ferenc (od Dyrekcji i pracowników Biura Ewidencji Działalności Gospodarczej i Zezwoleń Urzędu Miasta Rzeszowa)
Piątek (14.04)
godz. 18.00 1/ †Kazimierz Zabrzycki (greg.7)
                  2/
poza: †Tadeusz Ferenc (od Starosty Rzeszowskiego Józefa Jodłowskiego i Zarządu Rady Powiatu)
Sobota (15.04)
godz. 07.00
godz. 18.00 Kazimierz Zabrzycki (greg.8)
poza: †Tadeusz Ferenc (od Dyrekcji i pracowników Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie)
Niedziela (16.04)
godz. 07.00 
godz. 09.00
godz. 10.30 Bronisław Krzysztofiński (34 rocz. śm.)
poza: †Tadeusz Ferenc (od Dyrekcji i pracowników Miejskiej Administracji Targowisk i Parkingów w Rzeszowie)
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †Kazimierz Zabrzycki (greg.9)

Poniedziałek (17.04)
godz. 18.00 1/ Kazimierz Zabrzycki (greg.10)
                  2/ †
poza: †Tadeusz Ferenc (od Dyrekcji i pracowników Miejskiej Administracji Targowisk i Parkingów w Rzeszowie)
Wtorek (18.04)
godz. 18.00 1/ Zofia Puc (greg.1)
                  2/ †Kazimierz Zabrzycki (greg.11)
poza: 1/ Tadeusz Ferenc (od Klubu Radnych PiS w Rzeszowie)
Środa  (19.04)
godz. 18.00 1/ Kazimierz Zabrzycki (greg.12)
                  2/ †Zofia Puc (greg.2)
poza: 1/ †Tadeusz Ferenc (od żołnierzy i pracowników Wojskowej Komendy Transportu Lublin)
Czwartek (20.04)
godz. 18.00 1/ †Zofia Puc (greg.3)
                  2/Kazimierz Zabrzycki (greg.13)
poza: 1/ †Tadeusz Ferenc (od żołnierzy i pracowników Wojskowej Komendy Transportu Lublin)
Piątek (21.04)
godz. 18.00 1/ †Zofia Puc (greg.4)
                  2/Kazimierz Zabrzycki (greg.14)
poza: 1/ †Tadeusz Ferenc (od Janiny Filipek)
Sobota (22.04)
godz. 07.00
Zofia Puc (greg.5)
godz. 18.00 Kazimierz Zabrzycki (greg.15)
poza: 1/ Tadeusz Ferenc (od Janiny Filipek)
Niedziela (23.04)
godz. 07.00 Zofia Puc (greg.6)
godz. 09.00 Kazimierz Zabrzycki (greg.16)
poza: †Tadeusz Ferenc (od firmy MEBLEX)
godz. 10.30 Bogumiła Miąsik (1 rocz. śm.)
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †Ryszard Grzebyk (8 rocz. śm.)
Poniedziałek (24.04)
godz. 18.00 1/ Zofia Puc (greg.7)
                  2/ †Kazimierz Zabrzycki (greg.17)
poza: 1/ Tadeusz Ferenc (od Lucyny Deręgowskiej)
Wtorek (25.04)
godz. 18.00 1/ Zofia Puc (od Zofii, Kazimiery Puc) greg.8)
                  2/ †Kazimierz Zabrzycki (greg.18)
poza: 1/ Tadeusz Ferenc (od Dyrekcji i pracowników SP nr 34 w Rzeszowie)
Środa  (26.04)
godz. 18.00 1/ Kazimierz Zabrzycki (greg.19)
                  2/ †Zofia Puc (od Andrzeja Bojdy z rodz.) (greg.9)
Czwartek (27.04)
godz. 18.00 1/ †Zofia Puc (od rodz. Miąsików i Mamczurów)( greg.10)
                  2/Kazimierz Zabrzycki (greg.20)
Piątek (28.04)
godz. 18.00 1/ †Kazimierz Zabrzycki (greg.21)
                  2/Zofia Puc (od Ireny i Józefa Jastrzębskich (greg.11)
Sobota (29.04)
godz. 07.00
Zofia Puc (od Renaty i Andrzeja Kwaśnych z rodz.) (greg.12)
godz. 18.00 Kazimierz Zabrzycki (greg.22)
Niedziela (30.04)
godz. 07.00 Zofia Puc (od Urszuli z Zbigniewa Porada z rodz.)(greg.13)
godz. 09.00
godz. 10.30 Kazimierz Zabrzycki (greg.23)
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00  W intencji Kingi o błog. Boże w egzaminach

Poniedziałek (01.05)
godz. 18.00 1/ Tadeusz Ferenc (od siostry Janiny Obszańskiej z mężem) (greg. 1)
                  2/ †Kazimierz Zabrzycki (greg.24)
poza: 1/ Zofia Puc (od Haliny i Adama Kotulów z rodz.)(greg.14)
 
Wtorek (02.05)
godz. 18.00 1/ Tadeusz Ferenc (od siostry Janiny Obszańskiej z mężem) (greg. 2)
                  2/ †Kazimierz Zabrzycki (greg.25)
poza: 1/ Zofia Puc (od Piotra Puc z rodz.) (greg.15)
Środa  (03.05)
godz. 07.00 †Zofia, Jan
godz. 09.00 Tadeusz Ferenc (od siostrzenic z rodzinami ) (greg. 3)
godz. 10.30 Kazimierz Zabrzycki (greg.26)
poza: Zofia Puc (od Agnieszki Kloc z rodz.)(greg.16)
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †
Czwartek (04.05)
godz. 18.00 1/ †Tadeusz Ferenc (od siostrzenic z rodzinami ) (g. 4)
                  2/Kazimierz Zabrzycki (greg.27)
poza: 1/ Zofia Puc (od Marii Długosz z rodz.)( greg.17)
Piątek (05.05)
godz. 07.00 †
godz. 18.00 1/ Dziękczynna w rocz. urodzin Wioletty z prośbą o błog. Boże
                  2/Tadeusz Ferenc (od Uli i Marka ) (greg. 5)
poza: 1/ Kazimierz Zabrzycki (greg.28)
         2/ Zofia Puc (od Zofii Molęda) (greg.18)
Sobota (06.05)
godz. 07.00
godz. 18.00 Tadeusz Ferenc (od Grażyny i Zenona Róg  ) (greg. 7)
poza: 1/ Kazimierz Zabrzycki (greg.29)
         2/ Zofia Puc (od bratanicy Danuty Bojdy) (greg.19)
Niedziela (07.05)
godz. 07.00 
godz. 09.00 Tadeusz Ferenc (od Beaty i Piotra Sierżęga) (greg. 5)
poza: Kazimierz Zabrzycki (zakończenie greg.)
godz. 10.30 W intencji Jakuba, Aleksandry i Franciszka z prośbą o zdrowie i błog. Boże
poza: Zofia Puc (od rodz. Wilków)(greg.20)
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †Zofia (5 rocz. śm.)

Poniedziałek (08.05)
godz. 18.00 1/ Tadeusz Ferenc (od Adama Kubickiego) (greg. 8)
                  2/ †Józef, Maria
poza: 1/ Zofia Puc (od Zofii Puc)(greg.21)
Wtorek (09.05)
godz.18.00 1/ Tadeusz Ferenc (od Krystyny Kret z dziećmi) (greg. 9)
                  2/ †
poza: Zofia Puc (greg.22)
Środa  (10.05)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
                  2/ †Tadeusz Ferenc (od swatów Sarzyńskich) (greg. 10)
poza: Zofia Puc (greg.23)
Czwartek (11.05)
godz. 18.00 1/ †Tadeusz Ferenc (od rodz. Malików (greg. 11)
                  2/
poza: Zofia Puc ( greg.24)
Piątek (12.05)
godz. 18.00 1/ Tadeusz Ferenc (od Bronisławy i Bogusława Domarskich z synami ) (greg. 12)
                  2/
poza: Zofia Puc (od Zofii Molęda) (greg.25)
Sobota (13.05)
godz. 07.00
godz. 18.00 Tadeusz Ferenc (od rodz. Bąków z Białej ) (greg. 13)
poza: 1/ Zofia Puc (greg.26)
Niedziela (14.05)
godz. 07.00 
godz. 09.00 Tadeusz Ferenc (od Zofii Ferenc z rodz.) (greg. 14)
godz. 10.30
poza: Zofia Puc (greg.27)
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †
Poniedziałek (15.05)
godz. 18.00 1/ Tadeusz Ferenc (od koleżanek Wioli: Bożeny i Jadwigi) (greg. 15)
                  2/ †
poza:Zofia Puc (greg.28)
Wtorek (16.05)
godz. 18.00 1/ Tadeusz Ferenc (od Kazimierza Bąka z rodz.) (g. 16)
                  2/ †
poza:Zofia Puc (greg.29)
Środa  (17.05)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
                  2/ †Tadeusz Ferenc (od Rady Parafialnej) (greg. 17)
poza:Zofia Puc (zakończenie greg.)
Czwartek (18.05)
godz. 18.00 1/ †Tadeusz Ferenc (od Wójta i Rady Gminy Krasne) (greg. 18)
                  2/
Piątek (19.05)
godz. 18.00 1/ Tadeusz Ferenc (od mieszkańców Osiedla Pogwizdów Nowy ) (greg. 19)
                  2/
Sobota (20.05)
godz. 18.00 1/ Tadeusz Ferenc (od Zarządu Miejskiego Dróg w Rzeszowie) (greg. 20)
                  2/ Małgorzata Sarzyński (5 rocz. śm.)
Niedziela (21.05)
godz. 07.00 
godz. 09.00 Tadeusz Ferenc (od firmy WATKEM) (greg. 21)
godz. 10.30
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †
Poniedziałek (22.05)
godz. 18.00 1/ Tadeusz Ferenc (od wdzięcznego mieszkańca Rzeszowa) (greg. 22)
                  2/ †
Wtorek (23.05)
godz. 18.00 1/ Tadeusz Ferenc (od Grażyny i Józefa Gdańskich) (greg. 23)
                  2/ †
Środa  (24.05)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
                  2/ †Tadeusz Ferenc (od kolegów tenisistów) (greg. 24)
Czwartek (25.05)
godz. 18.00 1/ †Tadeusz Ferenc (od Spółdzielni Mieszkaniowej Nowe Miasto) (greg. 25)
                  2/
Piątek (26.05)
godz. 18.00 1/ Tadeusz Ferenc (od Spółdzielni Mieszkaniowej Nowe Miasto) (greg. 26)
                  2/
Sobota (27.05)
godz. 07.00 
godz. 18.00 1/ Tadeusz Ferenc (od Zarządu i pracowników MPWiK ) (greg. 27)

Niedziela (28.05)
godz. 07.00 
godz. 09.00 Tadeusz Ferenc (od NSZZ Solidarność pracowników Oświaty i Wychowania w Rzeszowie) (greg. 21)
godz. 10.30
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †Stanisław Chorzępa (10 rocz. śm.)
Poniedziałek (29.05)
godz. 18.00 1/ Tadeusz Ferenc (od społeczności akademickiej Wyższej Szkoły Inżynieryjno-ekonomicznej w Rzeszowie) (greg. 29)
                  2/ †
Wtorek (30.05)
godz. 18.00 1/ Tadeusz Ferenc (od Leszka Kowala z żoną) (zakończenie greg.)
                  2/ †
Środa  (31.05)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
                  2/ †
Czwartek (01.06)
godz. 18.00 1/ †Marta Żyracka ( z Róży Niepokalanego Poczęcia NMP) greg. 1
                  2/
Piątek (02.06)
godz. 07.00
godz. 18.00 1/ Marta Żyracka ( od rodz. Rewerów) greg. 2
                  2/
Sobota (03.06)
godz. 18.00 Marta Żyracka ( od rodz. Filipów i Ziembów) greg. 3

Niedziela (04.06)
godz. 07.00 †Z Róży MB Fatimskiej
godz. 09.00
godz. 10.30 Marta Żyracka ( od rodz. Pacześniak) greg. 4
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †

Poniedziałek (05.06)
godz. 18.00 1/ Marta Żyracka ( od koleżanki Marzeny Ziemba z rodz. ) greg. 5
                  2/ †
Wtorek (06.06)
godz. 18.00 1/ Marta Żyracka ( od Krystyny Król z rodz. ) greg. 6
                  2/ †
Środa  (07.06)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
                  2/ †Marta Żyracka ( od Akcji Katolickiej ) greg. 7
Czwartek (08.06) BOŻE CIAŁO
godz. 07.00 
godz. 09.00
godz. 10.30 †Maria, Stanisław
godz. 12.00  1/ W intencji Parafian
                   2/Marta Żyracka ( od Rady Parafialnej ) greg. 8
Piątek (09.06)
godz. 18.00 1/ Marta Żyracka ( od Krystyny i Adama Tobiasz) g. 9
                  2/
Sobota (10.06)
godz. 07.00 
godz. 18.00 Marta Żyracka ( od kuzynki Katarzyny z rodz.) greg. 10

Niedziela (11.06)
godz. 07.00 
godz. 09.00
godz. 10.30 Marta Żyracka ( od Anki Staszka Ireny) greg. 11
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †
 
Poniedziałek (12.06)
godz. 18.00 1/ †Henryk Hoszko (1 rocz. śm.)
                  2/ †Marta Żyracka ( od koleżanek z liceum) greg. 12
Wtorek (13.06)
godz. 18.00 1/ Marta Żyracka ( od koleżanek z liceum) greg. 13
                  2/ †
Środa  (14.06)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
                  2/ †Marta Żyracka ( od obecnych i byłych pracowników Ośrodka Wczesnej Interwencji i Przedszkola Niezapominajka) greg. 14
Czwartek (15.06)
godz. 18.00 1/ Marta Żyracka ( od obecnych i byłych pracowników Ośrodka Wczesnej Interwencji i Przedszkola Niezapominajka) g. 15
                  2/
Piątek (16.06)
godz. 18.00 1/ Marta Żyracka ( od obecnych i byłych pracowników Ośrodka Wczesnej Interwencji i Przedszkola Niezapominajka) g. 16
                  2/
Sobota (17.06)
godz. 07.00 
godz. 18.00 Marta Żyracka ( od Edyty i Waldemara Chorzępa z dziećmi) greg. 17

Niedziela (18.06)
godz. 07.00 
godz. 09.00 †Jan Fedorczyk
godz. 10.30 Marta Żyracka ( od Anny i Rafała Tobiasz) greg. 18
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †

Poniedziałek (19.06)
godz. 18.00 1/ Marta Żyracka ( od Katarzyny i Jakuba Radkowskich) greg. 19
                  2/ †
Wtorek (20.06)
godz. 18.00 1/ Marta Żyracka ( od przyjaciół: Teresy, Joli, Darka) greg. 20
                  2/ †
Środa  (21.06)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
                  2/ †Marta Żyracka ( od kolegów Jurka z DHL) greg. 21
Czwartek (22.06)
godz. 18.00 1/ Marta Żyracka ( od rodz. Płociców) greg. 22
                  2/
Piątek (23.06)
godz. 18.00 1/ Marta Żyracka ( od Anny i Marii) greg. 23
                  2/ Stanisław Skiba
Sobota (24.06)
godz. 18.00 †Stanisław Miąsik (8 rocz. śm.)
poza:Marta Żyracka ( od Jacka Agaty Krawczyk) greg. 24

Niedziela (25.06)
godz. 07.00 
godz. 09.00 †Jan Cypryś
godz. 10.30
poza:Marta Żyracka ( od Wiesława Dąbrowskiego z rodz.) greg. 25
dz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 †

Poniedziałek (26.06)
godz. 18.00 1/ Dziękczynna w 30 rocz. ślubu Doroty i Dariusza z prośbą o Boże błog.
poza:Marta Żyracka ( od Weroniki i Stanisława Gierlach) greg. 26
Wtorek (27.06)
godz. 18.00
poza:Marta Żyracka ( od Ewy i Andrzeja Micke z rodz.) greg. 27
Środa  (28.06)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
poza:Marta Żyracka ( od rodz. Miąsików) greg. 28
Czwartek (29.06)
godz. 18.00
poza:Marta Żyracka ( od koleżanek i kolegów z pracy Jerzego) greg. 29
Piątek (30.06)
godz. 18.00 Marta Żyracka ( od dyrekcji zarządu i pracowników Ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczego) zakoń. greg.
poza:
Sobota (01.07)
godz. 18.00
poza:Marta Żyracka ( od Agnieszki i Tomasza Nowak)

Niedziela (02.07)
godz. 07.00 
godz. 09.00
godz. 10.30 Dziękczynna w 100 rocz. urodzin Emilii Fedorczyk
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 Dziękczynna w 18 rocz. urodzin Karola z prośbą o błog. Boże i opiekę MB

Poniedziałek (03.07)
godz. 18.00
poza:Marta Żyracka ( od rodz. Rzeźnik i firmy Śrubres)
Wtorek (04.07)
godz. 18.00
poza:Marta Żyracka ( od przyjaciół: Teresy, Joli, Darka)
Środa  (05.07)
godz. 18.00 W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
poza:Marta Żyracka ( od przyjaciół: Teresy, Joli, Darka)
Czwartek (06.07)
godz. 18.00
poza:†Marta Żyracka ( od koleżanek i kolegów z pracy Jerzego)
Piątek (07.07)
godz. 18.00
poza:Marta Żyracka ( od koleżanek i kolegów z pracy Jerzego)
Sobota (08.07)
godz. 18.00
poza:†Marta Żyracka ( od dyrekcji zarządu i pracowników Ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczegow Rzeszowie)

Niedziela (09.07)
godz. 07.00 
godz. 09.00 †Józefa, Marian Słota
godz. 10.30 Dziękczynna w 40 rocz. ślubu z prośbą o błog. Boże i opiekę MB Cz.
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00 
Poniedziałek (10.07)
godz. 18.00
poza:†Marta Żyracka ( od dyrekcji zarządu i pracowników Ośrodka rehabilitacyjno-edukacyjno-wychowawczego w Rzeszowie)
Wtorek (11.07)
godz. 18.00
poza: †Tadeusz Ferenc- od Posła Krzysztofa Sobolewskiego 
Środa  (12.07)
godz. 18.00 W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
poza: †Tadeusz Ferenc- od Senatora RP Stanisława Ożoga oraz Radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego Karola Ożoga
Czwartek (13.07)
godz. 18.00
poza: †Tadeusz Ferenc- od Anny i Tadeusza Nowosad
Piątek (14.07)
godz. 18.00
poza: †Tadeusz Ferenc- od sióstr i pracowników Publicznej Szkoły Podstawowej Sióstr Nazaretanek w Rzeszowie
Sobota (15.07)
godz. 18.00
poza: †Tadeusz Ferenc- od rodziny Waniców 

Niedziela (16.07)
godz. 07.00 
godz. 09.00 †Maria Józef Pacześniak
godz. 10.30 Dziękczynna w 25 rocz. ślubu Edyty i Piotra z prośbą o błog. Boże i opiekę MB Cz.
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00
Poniedziałek (17.07)
godz. 18.00
poza: †Tadeusz Ferenc- od Chóru "Pueri Cantores Resoviensis" 
Wtorek (18.07)
godz. 18.00 
poza: †Tadeusz Ferenc- od Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowe Miasto” w Rzeszowie 
Środa  (19.07)
godz. 18.00 W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
poza: †Tadeusz Ferenc- od Krystyny Wróblewskiej- Poseł na Sejm VIII kadencji, Dyrektor PZPW w Rzeszowie 
Czwartek (20.07)
godz. 18.00
poza: †Tadeusz Ferenc- od Rady Osiedla Zalesie
Piątek (21.07)
godz. 18.00
poza: †Tadeusz Ferenc- od Związku Zawodowego Pracowników Żłobków
Sobota (22.07)
godz. 18.00
poza: 
†Tadeusz Ferenc- od Zarządu Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Pracowników Żłobków w Rzeszowie 

Niedziela (23.07)
godz. 07.00 
godz. 09.00
godz. 10.30
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00


Poniedziałek (24.07)
godz. 18.00
poza: †Tadeusz Ferenc- od Dyrekcji i pracowników Zespołu Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego w Rzeszowie 
Wtorek (25.07)
godz. 18.00
poza: †Tadeusz Ferenc- od Jadwigi i Kazimierza Słowik 
Środa  (26.07)
godz. 18.00 W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
poza:
Czwartek (27.07)
godz. 18.00
poza:
Piątek (28.07)
godz. 18.00
poza:
Sobota (29.07)
godz. 18.00
poza:

Niedziela (30.07)
godz. 07.00 
godz. 09.00
godz. 10.30
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00
Poniedziałek (31.07)
godz. 18.00 †Stanisław Skiba (2 rocz. śm.)
poza:
Wtorek (01.08)
godz. 18.00
poza:
Środa  (02.08)
godz. 18.00 W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
poza:
Czwartek (03.08)
godz. 18.00
poza:
Piątek (04.08)
godz. 07.00
godz. 18.00
poza:
Sobota (05.08)
godz. 18.00
poza:

Niedziela (06.08)
godz. 07.00 
godz. 09.00
godz. 10.30
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00

Poniedziałek (07.08)
godz. 18.00
poza:
Wtorek (08.08)
godz. 18.00
poza:
Środa  (09.08)
godz. 18.00 W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
poza:
Czwartek (10.08)
godz. 18.00
poza:
Piątek (11.08)
godz. 18.00
poza:
Sobota (12.08)
godz. 18.00
poza:

Niedziela (13.08)
godz. 07.00 
godz. 09.00 †Rozalia, Michał
godz. 10.30
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00
Poniedziałek (14.08)
godz. 18.00
poza:

Wtorek (15.08) Wniebowzięcie NMP
godz. 07.00 
godz. 09.00
godz. 10.30
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00
Środa  (16.08)
godz. 18.00 W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
poza:
Czwartek (17.08)
godz. 18.00
poza:
Piątek (18.08)
godz. 18.00
poza:
Sobota (19.08)
godz. 18.00
poza:

Niedziela (20.08)
godz. 07.00 
godz. 09.00 †Rozalia, Michał
godz. 10.30
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00
Poniedziałek (21.08)
godz. 18.00
poza:

Wtorek (22.08)
godz. 18.00
poza:
Środa  (23.08)
godz. 18.00 W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
poza:
Czwartek (24.08)
godz. 18.00
poza:
Piątek (25.08)
godz. 18.00
poza:
Sobota (26.08) ODPUST  PARAFIALNY
godz. 08.00

godz. 18.00 SUMA
1/ W intencji Parafian
2/ Z Róży MB Częstochowskiej
Niedziela (27.08)
godz. 07.00 
godz. 09.00
godz. 10.30 †Marian Paśko (27 rocz. śm.)
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00
Poniedziałek (28.08)
godz. 18.00
poza:

Wtorek (29.08)
godz. 18.00
poza:
Środa  (30.08)
godz. 18.00 W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
poza:
Czwartek (31.08)
godz. 18.00 1/
                  2/
Piątek (01.09)
godz. 08.00
godz. 18.00 1/
                  2/
Sobota (02.09)
godz. 07.00
godz. 18.00
Niedziela (03.09)
godz. 07.00 
godz. 09.00
godz. 10.30 †Marian Paśko (27 rocz. śm.)
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00

Poniedziałek (04.09)
godz. 18.00 1/
                  2/

Wtorek (05.09)
godz. 18.00 1/
                  2/
Środa  (06.09)
godz. 18.00 1/ W intencji próśb i podziękowań do MB Częstochowskiej
                  2/
Czwartek (07.09)
godz. 18.00 1/
                  2/
Piątek (08.09)
godz. 18.00 1/
                  2/
Sobota (09.09)
godz. 07.00
godz. 18.00
Niedziela (03.09)
godz. 07.00 
godz. 09.00
godz. 10.30
godz. 12.00  W intencji Parafian
godz. 16.00

Imieniny

Macieja, Martyny

Warto posłuchać


Radio VIA