Parafia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Rzeszowie
ul. Koło 4c
tel.(17) 780-71-03

Intencje Mszy św. do końca 2021 roku (aktualizacja: 12.11.2020r.)


Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po mszach św. oraz w kancelarii parafialnej. Można zamówić także pocztą elektroniczną, a potem omówić szczegóły w zakrystii lub kancelarii.
        
Sobota (21.11)
godz. 7.00
1/ †Bogumiła Rzepka- od córki chrzestnej Kingi
godz. 18.00
1/ Jan Andreasik
 
Niedziela (22.11)
godz. 7.00 Genowefa, Emil Szczęch
godz. 9.00 Stanisław Suszek- 13 rocznica śmierci
godz. 10.30 Anna, Władysław 
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Aniela Wróbel, Kazimierz i Robert Sikora 
 
Poniedziałek (23.11)
1/ Wojciech Tomas- od kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie   
2/ †Piotr 
 
Wtorek (24.11)
1/ Wojciech Tomas- od kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie
2/ †Bogumiła Rzepka- od córki chrzestnej Kingi
 
Środa (25.11)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Wojciech Tomas- od kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie
 
Czwartek (26.11)
1/ Wojciech Tomas- od koleżanek i kolegów z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie  
2/ †Bogumiła Rzepka- od rodziny Jeżewskich 
 
Piątek (27.11)
1/ Wojciech Tomas- od koleżanek i kolegów z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie
2/ †Bogumiła Rzepka- od Adama Łyszczek
 
Sobota (28.11)
godz. 7.00
1/ †Bogumiła Rzepka- od Adama Łyszczek
godz. 18.00
1/ Wojciech Tomas- od koleżanek i kolegów z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie 
 
Niedziela (29.11)
godz. 7.00 †Michał
godz. 9.00 †Bogumiła Rzepka- od uczestników pogrzebu
godz. 10.30 Dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Bartosza z prośbą o błogosławieństwo Boże
godz. 12.00
1/ W intencji Parafian
2/ O zdrowie i błogosławieństwo Boże w 33 rocznicę urodzin syna Piotra i całej jego rodziny
godz. 16.00 Wojciech Tomas- od koleżanek i kolegów z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie  
 
Poniedziałek (30.11)
1/ Brygida Domarska- rocznica śmierci  
2/ Wojciech Tomas- od koleżanek i kolegów z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie
 
Wtorek (01.12)
1/  Wojciech Tomas- od koleżanek i kolegów z Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie
2/ Stanisław, Wiktoria, Anna
 
Środa (02.12)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ †Wiesław Puc- 1 rocznica śmierci
 
Czwartek (03.12)
1/ Emilia Śmigiel- rozpoczęcie Mszy św. gregoriańskich   
2/ Wojciech Tomas- od koleżanek i kolegów z Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie
 
Piątek (04.12)
godz. 7.00
1/ †Bogumiła Rzepka- od uczestników pogrzebu 
godz. 18.00
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska  
2/ Wojciech Tomas- od koleżanek i kolegów z Wydziału Wywiadowczo-interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie
 
Sobota (05.12)
godz. 7.00
1/ Wojciech Tomas- od koleżanek i kolegów z Wydziału Wspomagającego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie
godz. 18.00
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska
 
Niedziela (06.12)
godz. 7.00 Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska  
godz. 9.00 Wojciech Tomas- od koleżanek i kolegów z Wydziału do walki z przestępczością zorganizowaną
godz. 10.30 †Edmund 
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 †Bogumiła Rzepka- od uczestników pogrzebu 
 
Poniedziałek (07.12)
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska    
2/ Wojciech Tomas- od NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie
 
Wtorek (08.12)
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska  
2/ Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej
 
Środa (09.12)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska
 
Czwartek (10.12)
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska  
2/ Wojciech Tomas- od NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie
 
Piątek (11.12)
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska  
2/ Wojciech Tomas- od komendanta powiatowego Policji w Łańcucie
 
Sobota (12.12)
godz. 7.00
1/ Wojciech Tomas- od kolegów Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie
godz. 18.00
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska
 
Niedziela (13.12)
godz. 7.00 Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska  
godz. 9.00 Zmarli z Róży św. Łucji
godz. 10.30 †Franciszek, Waldemar, Stanisława Frańczak 
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Wojciech Tomas- od II Komisariatu Policji w Rzeszowie
 
Poniedziałek (14.12)
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska
2/ Wojciech Tomas- od I Komisariatu Policji w Rzeszowie   
 
Wtorek (15.12)
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska  
2/ Wojciech Tomas- od I Komisariatu Policji w Rzeszowie
 
Środa (16.12)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska
 
Czwartek (17.12)
godz. 7.00
1/ Wojciech Tomas- od kolegów i koleżanek z Komendy Powiatowej  Policji w Leżajsku
godz. 18.00
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska
 
Piątek (18.12)
godz. 7.00
1/ Wojciech Tomas- od kolegów i koleżanek z Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście
godz. 18.00
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska  
 
Sobota (19.12)
godz. 7.00
1/ Wojciech Tomas- od kolegów i koleżanek z Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście
godz. 18.00
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska
 
Niedziela (20.12)
godz. 7.00 Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska  
godz. 9.00 Aleksandra, Zofia i Aleksander
godz. 10.30 Zofia i Władysław Polak
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Wojciech Tomas- od kolegów i koleżanek z Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście
 
Poniedziałek (21.12)
godz. 7.00
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska    
godz. 18.00
1/ Wojciech Tomas- od Iwony Kruła
 
Wtorek (22.12)
godz. 7.00
1/  Wojciech Tomas- od Magdaleny i Grzegorza Żuk z rodziną
godz. 18.00
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska
 
Środa (23.12)
godz. 7.00
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska
godz. 18.00
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej
 
Czwartek (24.12) WIGILIA
godz. 7.00
1/ Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska  
2/ Wojciech Tomas- od Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Rzeszowie
godz. 22.00
Adam Kustra
godz. 24.00
1/ W intencji Parafian
2/rez.
 
Piątek (25.12) BOŻE NARODZENIE
godz. 9.00 Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska
godz. 10.30 Wojciech Tomas- od koleżanek o kolegów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie
godz. 12.00 Piotr Puc- 7 rocznica śmierci
 
Sobota (26.12) ŚW. SZCZEPANA
godz. 7.00 Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska  
godz. 9.00 †Bogumiła Rzepka- od męża
godz. 10.30 Wojciech Tomas- od koleżanek o kolegów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie
godz. 12.00 W intencji dzieci przyjmujących chrzest święty ich rodziców i rodziców chrzestnych 
godz. 16.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty w rocznicę urodzin
 
Niedziela (27.12)
godz. 7.00 Janina- 8 rocznica śmierci, Kazimierz Paśko- 43 rocznica śmierci  
godz. 9.00 Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska
godz. 10.30 †Janusz Witkowski- 12 rocznica śmierci
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Wojciech Tomas- od koleżanek o kolegów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie 
 
Poniedziałek (28.12)
godz. 16.00
1/ †Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska
2/ Wojciech Tomas- od Szymona z rodziną
 
Wtorek (29.12)
godz. 16.00
1/ †Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska
2/ Wojciech Tomas- od rodziny Kłosów
 
Środa (30.12)
godz. 16.00
1/ †Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska
2/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej
 
Czwartek (31.12)
godz. 17.00
1/ †Emilia Śmigiel- Msza św. gregoriańska  
2/ Wojciech Tomas- od współpracowników z pracy żony Doroty
 
Piątek (01.01) NOWY ROK
godz. 7.00 †Stefania Pałka- 26 rocznica śmierci, Jan    
godz. 9.00 Bartosz Złamaniec
godz. 10.30 Emilia Śmigiel- zakończenie Mszy św. gregoriańskich 
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Wojciech Tomas- od uczestników pogrzebu 
 
Sobota (02.01)
godz. 7.00
1/ Krystyna Mikuła- od Adama Mikuły 
godz. 18.00
1/ Wojciech Tomas- od uczestników pogrzebu 
 
Niedziela (03.01)
godz. 7.00 W intencji Róż Różańcowych w parafii   
godz. 9.00 Wanda Baran 
godz. 10.30 Wojciech Tomas- od uczestników pogrzebu 
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Bronisława- 27 rocznica śmierci
 
Poniedziałek (04.01)
godz. 16.00
1/ Wojciech Tomas- od uczestników pogrzebu  
2/ Krystyna Mikuła- od syna Daniela
 
Wtorek (05.01)
godz. 16.00
1/ Wojciech Tomas- od uczestników pogrzebu
2/ Krystyna Mikuła- od syna Pawła
 
Środa (06.01) TRZECH KRÓLI
godz. 7.00 Helena i Jan
godz. 9.00 Wojciech Tomas- od uczestników pogrzebu
godz. 10.30 Jan Rogóż- 15 rocznica śmierci, Stanisław, Katarzyna Piekarz
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Krystyna Mikuła- od wnuczki Jadzi
 
Czwartek (07.01)
godz. 7.00
1/ Krystyna Mikuła- od Waldemara z rodziną
godz. 16.00
1/ †Wojciech Tomas- od uczestników pogrzebu
 
Piątek (08.01)
godz. 7.00
1/ Krystyna Mikuła- od Elżbiety Mikuły  
godz. 16.00
1/ Wojciech Tomas- od uczestników pogrzebu
 
Sobota (09.01)
godz. 7.00
1/ Emilia Puc- od męża
godz. 18.00
1/ Krystyna Mikuła- od kuzynek z ul. Podmiejskiej 
 
Niedziela (10.01)
godz. 7.00 Emilia Puc- od męża
godz. 9.00 Dziękczynna w 2 rocznicę urodzin Zuzi z prośbą o Boże błogosławieństwo 
godz. 10.30 Kazimierz Kaczor
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Krystyna Mikuła- od sąsiadów Woźniak i Zięba 
 
Poniedziałek (11.01)
godz. 7.00
1/ Krystyna Mikuła- od Alfreda i Stanisławy Lasota   
godz. 16.00
1/ Emilia Puc- od syna Marka z rodziną
 
Wtorek (12.01)
godz. 7.00
1/ Emilia Puc- od wnuczki Ani  
godz. 16.00
1/ Krystyna Mikuła- od Tadeusza i Elżbiety Prędki 
 
Środa (13.01)
godz. 7.00
1/ Emilia Puc- od wnuka Artura z rodziną   
godz. 16.00
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
 
Czwartek (14.01)
godz. 7.00
1/ Emilia Puc- od Władysławy Rzeźnik   
godz. 16.00
1/ Krystyna Mikuła- od rodziny Lasotów 
 
Piątek (15.01)
godz. 7.00
1/ Emilia Puc- od Róży św. Łucji   
godz. 16.00
1/ Krystyna Mikuła- od Elżbiety i Bogdana Bury
 
Sobota (16.01)
godz. 7.00
1/ Krystyna Mikuła- od rodziny Bednarskich 
godz. 18.00
1/ Anna i Franciszek Kaczor  
 
Niedziela (17.01)
godz. 7.00 Krystyna Mikuła- od Róży św. Łucji
godz. 9.00 Dziękczynna w 22 rocznicę ślubu Małgorzaty i Bronisława z prośbą o Boże błogosławieństwo
godz. 10.30 Stanisław Tobiasz- 2 rocznica śmierci
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Helena Płonka- 1 rocznica śmierci 
 
Poniedziałek (18.01)
godz. 7.00
1/ Emilia Puc- od Mariusza Drąka     
godz. 16.00
1/ Krystyna Mikuła- od rodziny Świątkowskich
 
Wtorek (19.01)
godz. 7.00
1/ Emilia Puc- od Leona Lasota z rodziną   
godz. 16.00
1/ Krystyna Mikuła- od rodziny Morawskich 
 
Środa (20.01)
godz. 7.00
1/ Krystyna Mikuła- od Adeli i Stanisława Zając   
godz. 16.00
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
 
Czwartek (21.01)
godz. 7.00
1/ Emilia Puc- od synowej Bogumiły z rodziną  
godz. 16.00
1/ Krystyna Mikuła- od Adeli i Stanisława Zając
 
Piątek (22.01)
godz. 7.00
1/ Aleksandra, Zofia, Aleksander   
godz. 16.00
1/ Emilia Puc- od wnuczki Anety z rodziną
 
Sobota (23.01)
godz. 7.00
1/ Janusz Filip- 20 rocznica śmierci
godz. 18.00
1/ Zofia Ferenc z domu Siciak- od rodziny Ferenc
 
Niedziela (24.01)
godz. 7.00 Jan Pałka- 24 rocznica śmierci, Stefania
godz. 9.00 Bronisława, Teofila, Stefan, Feliks
godz. 10.30 Marzena Zięba
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Zofia Ferenc z domu Siciak- od rodziny Halików
 
Poniedziałek (25.01)
godz. 7.00
1/ Julian   
godz. 16.00
1/ Emilia Puc- od Krystyny z dziećmi 
 
Wtorek (26.01)
godz. 7.00
1/ Julian   
godz. 16.00
1/ Emilia Puc- od Beaty z dziećmi 
 
Środa (27.01)
godz. 7.00
1/ Emilia Puc- od Małgorzaty z córkami   
godz. 16.00
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej
 
Czwartek (28.01)
godz. 7.00
1/ Joanna Olechowska   
godz. 16.00
1/ Emilia Puc- od Urszuli z synem 
 
Piątek (29.01)
godz. 7.00
1/ Izabela Dobo  
godz. 16.00
1/ Emilia Puc- od Katarzyny i Wiesława Łoza 
 
Sobota (30.01)
godz. 18.00
1/ Emilia Puc- od uczestników pogrzebu 
 
Niedziela (31.01)
godz. 7.00 Zmarli z rodziny Szwedów: Lidia, Ryszard, Emilia, Jan  
godz. 9.00 Marzena Zięba
godz. 10.30 †Irena Paśko- 10 rocznica śmierci 
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 †Jan Mikuła- od siostry Zofii z rodziną
 
Poniedziałek (01.02)
1/ Emilia Puc- od uczestników pogrzebu (poza parafią)   
2/ Wiesław Płaskoń- początek Mszy św. gregoriańskich
 
Wtorek (02.02)
1/ Emilia Puc- od uczestników pogrzebu 
2/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska (poza parafią)
 
Środa (03.02)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska (poza parafią)
 
Czwartek (04.02)
1/ Emilia Puc- od uczestników pogrzebu (poza parafią)
2/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
 
Piątek (05.02)
godz. 7.00
1/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
godz. 18.00
1/ Elżbieta Koper- od Krystyny Cieśla
 
Sobota (06.02)
1/ Helena Płonka- 1 rocznica śmierci- z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy 
2/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska (poza parafią)
 
Niedziela (07.02)
godz. 7.00 O błogosławieństwo Boże i opiekę dla sióstr Róży Św. Łucji oraz za kapłanów
godz. 9.00 Elżbieta, Stefan 
godz. 10.30 Alicja- 9 rocznica śmierci
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
 
Poniedziałek (08.02)
1/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
 
Wtorek (09.02)
1/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska 
 
Środa (10.02)
1/ Dziękczynna za 30-letni pobyt na Drabiniance i o błogosławieństwo Boże 
2/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska (poza parafią)
 
Czwartek (11.02)
1/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
 
Piątek (12.02)
1/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
 
Sobota (13.02)
1/ Anna Kurdysz 
2/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska (poza parafią)
 
Niedziela (14.02)
godz. 7.00 Wiktoria, Michał Dobrowolski
godz. 9.00 Jan Mikuła (od syna Jerzego z rodz.)
godz. 10.30 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. dla rodziny
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Wiesław Płaskoń (Msza św. greg) 
 
Poniedziałek (15.02)
1/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
2/ Jan Mikuła- od syna Jerzego z rodziną
 
Wtorek (16.02)
1/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
2/ Jan Mikuła- od syna Grzegorza z rodziną
 
Środa (17.02) ŚRODA POPIELCOWA
godz. 8.00 †Adolf Płonka- od córki Anny z wnuczki Agaty z rodziną
godz. 16.00 Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
godz. 17.30 W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
godz. 19.00 Jan Mikuła- od syna Grzegorza z rodziną
  
Czwartek (18.02)
1/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
2/ Jan Mikuła- od córki Małgorzaty z rodziną
 
Piątek (19.02)
1/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
2/ Jan Mikuła- od córki Małgorzaty z rodziną
 
Sobota (20.02)
godz. 7.00
1/ †Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
godz. 18.00
1/ †Katarzyna i Franciszek 
 
Niedziela (21.02)
godz. 7.00 Marianna i Marian 
godz. 9.00 Jan Mikuła- od Renaty Kąkol z rodziną
godz. 10.30 Gustaw- 8 rocznica śmierci 
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
 
Poniedziałek (22.02)
1/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska  
2/ Jan Mikuła- od Zbigniewa Pacześnik z rodziną 
 
Wtorek (23.02)
1/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
2/ Jan Mikuła- od chrześniaka Jacka Pacześniaka z rodziną
 
Środa (24.02)
godz. 7.00
1/ †Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
godz. 18.00
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Adam Grzebyk- 5 rocznica śmierci 
 
Czwartek (25.02)
1/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
2/ Jan Mikuła- od swatowej Marii
 
Piątek (26.02)
1/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
2/ Jan Mikuła- od swatowej Marii
 
Sobota (27.02)
godz. 7.00
1/ †Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
godz. 18.00
1/ †Jan Mikuła- od Małgorzaty i Bogdana Dudek z rodziną
 
Niedziela (28.02)
godz. 7.00 Zofia- 8 rocznica śmierci
godz. 9.00 Jan Mikuła- od Katarzyny i Ireneusza Krupa
godz. 10.30 Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Dziękczynna w 50 rocznicę urodzin i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny za pośrednictwem Matki Bożej Częstochowskiej
 
Poniedziałek (01.03)
1/ Wiesław Płaskoń- Msza święta gregoriańska 
2/ Jan Mikuła- od Janusza i Eweliny Myrda z rodziną
 
Wtorek (02.03)
1/ Wiesław Płaskoń- zakończenie Mszy świętych gregoriańskich
2/ Jan Mikuła- od Piotra i Anety Myrda z rodziną
 
Środa (03.03)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Dziękczynna za uzdrowienie
 
Czwartek (04.03)
1/ Rozalia, Władysław 
2/ Jan Mikuła- od  rodziny Miąsików i Mamczurów
 
Piątek (05.03)
godz. 7.00
1/ Ks. Stanisław Mac- od rodziny Szetelów
godz. 18.00
1/ †Jan Mikuła- od Ryszarda Miąsik
 
Sobota (06.03)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ †Jan Mikuła- od Teresy Porada
 
Niedziela (07.03)
godz. 7.00 W intencji sióstr z Róży Matki Bożej Nieustającej Pomocy 
godz. 9.00 Lucyna Kosiorowska- od syna
godz. 10.30 Zbigniew Bukała- 5 rocznica śmierci 
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Jan Mikuła- od  rodziny Wilczewskich z Czudca
 
Poniedziałek (08.03)
1/ Jan Mikuła- od  rodziny Wilczewskich z Czudca 
2/ Antoni Pakuła- od siostry Anny z rodziną 
 
Wtorek (09.03)
1/ Jan Mikuła- od brata Stanisława z żoną
2/ Antoni Pakuła- od córki Haliny z rodziną
 
Środa (10.03)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Jan Mikuła- od brata Władysława
 
Czwartek (11.03)
1/ Jan Mikuła- od bratanicy Marty Niemiec z córkami
2/ †Henryk Filip- 3 rocznica śmierci
 
Piątek (12.03)
1/ Jan Mikuła- od Krystyny Kostilek
2/ Antoni Pakuła- od uczestników pogrzebu
 
Sobota (13.03)
godz. 7.00
1/ †Wojciech Tomas- 1 rocznica śmierci
godz. 18.00
1/ †Jan Mikuła- od  przyjaciół z Zalesia
 
Niedziela (14.03)
godz. 7.00 Jan Mikuła od Anny i Andrzeja Holik
godz. 9.00 Jan Mikuła- od  przyjaciół z Zalesia
godz. 10.30 Lucyna Kosiorowska- od Danuty Nowakowskiej z córkami 
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Antoni Pakuła- od uczestników pogrzebu
 
Poniedziałek (15.03)
1/ Jan Mikuła- od  przyjaciół z Zalesia  
2/ Lucyna Kosiorowska- od Barbary i Tadeusza Rutów 
 
Wtorek (16.03)
1/ Jan Mikuła- od  seniorów z Klubu Seniora "GRONO"
2/ Lucyna Kosiorowska- od Bogumiły Cydan
 
Środa (17.03)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Jan Mikuła- od  siostry Marianny z rodziną
 
Czwartek (18.03)
1/ Jan Mikuła- od  chrześnicy Małgorzaty z rodziną
2/ Lucyna Kosiorowska- od Antoniny i Augustyna Soleckich 
 
Piątek (19.03)
1/ Józef Synoś- od żony i wnuczek
2/ Jan Mikuła- od  rodziny Borysów
 
Sobota (20.03)
godz. 7.00
1/ Józef i Józefa Stachura  
godz. 18.00
1/ †Jan Mikuła- od  chrześnika z Drabinianki z rodziną 
 
Niedziela (21.03)
godz. 7.00 Anna, Bronisław, Ryszard Skowronek 
godz. 9.00 Józef, Maria, Katarzyna 
godz. 10.30 †Adolf Płonka- od córki Marty z rodziną
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Jan Mikuła- od  Stefana, Genowefy, Haliny, Krystyny Gliwa
 
Poniedziałek (22.03)
1/ Jan Mikuła- od  rodziny Żurków
2/ Lucyna Kosiorowska- od Pawła Soleckiego
 
Wtorek (23.03)
1/ Jan Mikuła- od dyrekcji i pracowników firmy INFOTERM
2/ Lucyna Kosiorowska- od kuzynki Krystyny i Jana Mroszczyk
 
Środa (24.03)
godz. 7.00
1/ Jan Mikuła- od uczestników pogrzebu
godz. 18.00
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej
 
Czwartek (25.03)
godz. 7.00
1/ Lucyna Kosiorowska- od rodziny Orzechowskich z Białki
godz. 18.00
1/ Jan Mikuła- od uczestników pogrzebu
 
Piątek (26.03)
godz. 7.00
1/ Jan Mikuła- od uczestników pogrzebu
godz. 18.00
1/ Lucyna Kosiorowska- od uczestników pogrzebu
 
Sobota (27.03)
godz. 7.00
1/ Lucyna Kosiorowska- od uczestników pogrzebu
godz. 18.00
1/ Jan Mikuła- od uczestników pogrzebu
 
Niedziela (28.03) NIEDZIELA PALMOWA
godz. 7.00 Jan Mikuła- od uczestników pogrzebu
godz. 9.00 Elżbieta- 14 rocznica śmierci
godz. 10.30 Zbigniew Suszek- 25 rocznica śmierci
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Bronisława i Jan 
 
Poniedziałek (29.03)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ Jan Mikuła- od uczestników pogrzebu
 
Wtorek (30.03)
godz. 7.00
1/ Jan Mikuła- od uczestników pogrzebu
godz. 18.00
1/ Lucyna Kosiorowska- od uczestników pogrzebu
 
Środa (31.03)
godz. 7.00
1/ Jan Mikuła- od uczestników pogrzebu
godz. 18.00
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej
 
Czwartek (01.04) WIELKI CZWARTEK
1/ W intencji kapłanów posługujących w naszej parafii oraz o nowe powołania
2/ †Jan Mikuła- od uczestników pogrzebu
 
Piątek (02.04) WIELKI PIĄTEK
 
 
Sobota (03.04) WIELKA SOBOTA
godz. 19.00
1/ †Tadeusz Mikulec- od córki Iwony  
2/ Jan Mikuła- od uczestników pogrzebu
 
Niedziela (04.04) WIELKANOC
godz. 6.00
1/ W intencji Parafian
2/ †Tadeusz Mikulec- od córki Iwony 
godz. 9.00 Kazimierz Sikora, Kazimierz Zabrzycki 
godz. 10.30
1/ †Jan Andreasik- 1 rocznica śmierci 
1/ Jan Mikuła- od uczestników pogrzebu
godz. 12.00 Lucyna Kosiorowska- od uczestników pogrzebu
 
Poniedziałek (05.04) PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
godz. 7.00
godz. 9.00 Rozalia, Michał
godz. 10.30 Jan Andreasik- (1 rocz. śm.)
godz. 12.00 W intencji dzieci przyjmujących Chrzest Święty
godz. 16.00 †Jan Mikuła- od uczestników pogrzebu
 
Wtorek (06.04)
1/ †Adolf Płonka- od Małgorzaty, Agnieszki, Adama Komórek
2/ †Jan Mikuła- od uczestników pogrzebu
 
Środa (07.04)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ †Adolf Płonka- od rodziny Pacześniak 
 
Czwartek (08.04)
1/ †Adolf Płonka- od Joanny i Mariusza Pałka z rodziną
2/ Jan Mikuła- od kierowców kolegów syna Jerzego z firmy EXTRANS
 
Piątek (09.04)
1/ †Adolf Płonka- od Elżbiety Matwiej z rodziną  
2/ Jan Mikuła- od kierowców kolegów syna Jerzego z firmy EXTRANS
 
Sobota (10.04)
godz. 7.00
1/ †Adolf Płonka- od sąsiadów Borków z rodziną 
godz. 18.00
1/ †Tadeusz Mikulec- od Aliny Kalita 
 
Niedziela (11.04)
godz. 7.00 †Adolf Płonka- od syna Zbigniewa z rodziną 
godz. 9.00 †Maria Szczęch
godz. 10.30 †Edmund Weron- 16 rocznica śmierci
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Jan Mikuła- od kierowców kolegów syna Jerzego z firmy EXTRANS
 
Poniedziałek (12.04)
1/ †Adolf Płonka- od syna Zbigniewa z rodziną
2/ †Tadeusz Mikulec- od wnuczki Natalii z rodziną
 
Wtorek (13.04)
1/ †Adolf Płonka- od Marii i Grzegorza Jacek z rodziną 
2/ †Tadeusz Mikulec- od Piotra i Małgorzaty z rodziną
 
Środa (14.04)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ †Adolf Płonka- od syna Waldemara z rodziną 
 
Czwartek (15.04)
1/ †Adolf Płonka- od siostry Moniki Tomkowicz
2/ †Tadeusz Mikulec- od Krystyny i Agnieszki z rodziną
 
Piątek (16.04)
1/ †Adolf Płonka- od siostry Moniki Tomkowicz  
2/ Dziękczynna w 80 rocznicę urodzin Stanisławy z prośbą o Boże błogosławieństwo 
 
Sobota (17.04)
godz. 7.00
1/ †Adolf Płonka- od Elżbiety i Zygmunta Kocur
godz. 18.00
1/ †Tadeusz Mikulec- od Elżbiety i Jana Tyksińskich
 
Niedziela (18.04)
godz. 7.00 
godz. 9.00 †Adolf Płonka- od Bożeny i Mariusza Tomkowicz
godz. 10.30 †Tadeusz Mikulec- od Doroty i Zygmunta Mikuła  
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aleksandra
 
Poniedziałek (19.04)
1/ †Adolf Płonka- od Marka Płonki z rodziną  
2/ †Tadeusz Mikulec- od Anny, koleżanki córki Iwony 
 
Wtorek (20.04)
1/ †Adolf Płonka- od swatowej Zofii 
2/ †Tadeusz Mikulec- od bratanicy Marty 
 
Środa (21.04)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ †Adolf Płonka- od swatowej Zofii
 
Czwartek (22.04)
1/ †Adolf Płonka- od Grzegorza i Agaty Kadłuczka 
2/ †Tadeusz Mikulec- od bratanicy Małgorzaty
 
Piątek (23.04)
1/ †Adolf Płonka- od Grzegorza i Agaty Kadłuczka 
2/ †Tadeusz Mikulec- od Gabrieli i Pawła z Dynowa
 
Sobota (24.04)
godz. 7.00
1/ †Adolf Płonka- od uczestników pogrzebu 
godz. 18.00
1/ Dziękczynna w 25 rocznicę ślubu Danuty i Zdzisława z prośbą o Boże błogosławieństwo 
 
Niedziela (25.04)
godz. 7.00 †Adolf Płonka- od uczestników pogrzebu
godz. 9.00 Dziękczynna w 2 rocznicę ślubu Izabeli i Macieja z prośbą o Boże błogosławieństwo
godz. 10.30 †Tadeusz Mikulec- od brata Franciszka z rodziną
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mileny 
 
Poniedziałek (26.04)
1/ †Adolf Płonka- od uczestników pogrzebu  
2/ †Tadeusz Mikulec- od rodziny Ziembów
 
Wtorek (27.04)
1/ †Tadeusz Mikulec- od Macieja, Moniki i Martynki  
2/ †Adolf Płonka- od Haliny i Mieczysława Szetela  
 
Środa (28.04)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ †Tadeusz Mikulec- od pracowników Głównego Mechanika
 
Czwartek (29.04)
1/ †Tadeusz Mikulec- od firmy REMBUD
2/ †Teresa Mikosz- od Franciszka i Anny z rodziną 
 
Piątek (30.04)
1/ †Tadeusz Mikulec- od firmy REMBUD
2/ †Teresa Mikosz- od Pauliny i Sylwestra
 
Sobota (01.05)
godz. 7.00
1/ †Tadeusz Mikulec- pracowników Inwestycji i Głównego Mechanika 
godz. 18.00
1/ †Teresa Mikosz- od siostry Janiny z rodziną
 
Niedziela (02.05)
godz. 7.00 Józef, Maria 
godz. 9.00 Dziękczynna w 4 rocznicę ślubu Natalii i Przemysława z prośbą o Boże błogosławieństwo
godz. 10.30 †Teresa Mikosz- od Heleny i Tadeusza Piętowskich z rodziną
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Monika
 
Poniedziałek (03.05)
godz. 7.00 W intencji Róży św. Floriana
godz. 9.00 Emilian Kwa- początek Mszy św. gregoriańskich
godz. 10.30 rez.
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Kacpra z prośbą o Boże błogosławieństwo
 
Wtorek (04.05)
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
2/ †Tadeusz Mikulec- pracowników Inwestycji i Głównego Mechanika 
 
Środa (05.05)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
 
Czwartek (06.05)
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
2/ †Tadeusz Mikulec- od rodziny Łabiszów
 
Piątek (07.05)
godz. 7.00
1/  
godz. 18.00
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
2/ †Teresa Mikosz- od Marii i Edmunda Lis z Bratkowic 
 
Sobota (08.05)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
 
Niedziela (09.05)
godz. 7.00 
godz. 9.00 Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
godz. 10.30 †Tadeusz Mikulec- od Zespołu Prewencji 
godz. 12.00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Św.
godz. 16.00 Stanisław Chorzępa
 
Poniedziałek (10.05)
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska  
2/ †Tadeusz Mikulec- od Klubu Seniora PKN Orlen w Rzeszowie
 
Wtorek (11.05)
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
2/ Karol- 16 rocznica śmierci, Wiktoria- 5 roczncica śmierci, zmarli z rodziny
 
Środa (12.05)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
 
Czwartek (13.05)
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
2/ †Tadeusz Mikulec- od Klubu Seniora PKN Orlen w Rzeszowie
 
Piątek (14.05)
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska  
2/ Dziękczynna w intencji Bogu wiadomej
 
Sobota (15.05)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
 
Niedziela (16.05)
godz. 7.00 Jan, Zofia
godz. 9.00 Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
godz. 10.30 †Tadeusz Mikulec- od pracowników sklepu FRAC
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 †Teresa Mikosz- od siostry Małgorzaty z rodziną 
 
Poniedziałek (17.05)
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska  
2/ †Tadeusz Mikulec- od rodziny Pudłów
 
Wtorek (18.05)
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
2/ †Tadeusz Mikulec- od uczestników pogrzebu
 
Środa (19.05)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
 
Czwartek (20.05)
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
2/ †Tadeusz Mikulec- od uczestników pogrzebu
 
Piątek (21.05)
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska  
2/ †Tadeusz Mikulec- od uczestników pogrzebu
 
Sobota (22.05)
godz. 7.00
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
godz. 18.00
1/ Maria Hamerla- od córek i mamy 
 
Niedziela (23.05)
godz. 7.00 
godz. 9.00 Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
godz. 10.30 Małgorzata Sarzyński- 3 rocznica śmierci
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Dziękczynno-błagalna w 3 rocznicę ślubu Joanny i Jacka
 
Poniedziałek (24.05)
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska  
2/ †Tadeusz Mikulec- od pracowników obsługi SP nr 3 w Rzeszowie
 
Wtorek (25.05)
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
2/ Elżbieta 
 
Środa (26.05)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
 
Czwartek (27.05)
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
2/ †Tadeusz Mikulec- od pracowników obsługi SP nr 3 w Rzeszowie
 
Piątek (28.05)
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska  
2/ †Tadeusz Mikulec- od pracowników obsługi SP nr 3 w Rzeszowie
 
Sobota (29.05)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
 
Niedziela (30.05)
godz. 7.00 
godz. 9.00 †Teresa Mikosz- od siostry Józefy z rodziną 
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska
 
Poniedziałek (31.05)
1/ Emilian Kwa- Msza św. gregoriańska  
2/ †Teresa Mikosz- od Rafała i Dagmary
 
Wtorek (01.06)
1/ Emilian Kwa- zakończenie Mszy św. gregoriańskich 
2/ †Teresa Mikosz- od siostry Janiny 
 
Środa (02.06)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Jan Cypryś- początek Mszy św. gregoriańskich
 
Czwartek (03.06) BOŻE CIAŁO
godz. 7.00 Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00
1/ W intencji Parafian
2/
 
Piątek (04.06)
godz. 7.00
1/ 
godz. 18.00
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
 
Sobota (05.06)
godz. 7.00
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
godz. 18.00
1/ 
 
Niedziela (06.06)
godz. 7.00 Z Róży Matki Bożej Fatimskiej
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
 
Poniedziałek (07.06)
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska  
2/
 
Wtorek (08.06)
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
2/
 
Środa (09.06)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska 
 
Czwartek (10.06)
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
2/
 
Piątek (11.06)
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska 
2/
 
Sobota (12.06)
godz. 7.00
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
godz. 18.00
1/ 
 
Niedziela (13.06)
godz. 7.00 Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
godz. 9.00 Jan Fedorczyk
godz. 10.30 Janina, Stanisław Zabrzyccy
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Maria, Stanisław, Joanna, Jan 
 
Poniedziałek (14.06)
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska  
2/ Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej 
 
Wtorek (15.06)
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska 
2/
 
Środa (16.06)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
 
Czwartek (17.06)
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
2/
 
Piątek (18.06)
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska 
2/
 
Sobota (19.06)
godz. 7.00
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
godz. 18.00
1/ 
 
Niedziela (20.06)
godz. 7.00 
godz. 9.00 Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
godz. 10.30 Zofia i Eugeniusz
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Stanisław Chorzępa- 8 rocznica śmierci
 
Poniedziałek (21.06)
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska  
2/
 
Wtorek (22.06)
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
2/ †Tadeusz Mikulec
 
Środa (23.06)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
 
Czwartek (24.06)
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
2/
 
Piątek (25.06)
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska 
2/
 
Sobota (26.06)
godz. 7.00
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
godz. 18.00
1/ 
 
Niedziela (27.06)
godz. 7.00 Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
godz. 9.00
godz. 10.30 Dziękczynna w 98 rocznicę urodzin Emilii Fedorczyk 
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (28.06)
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska   
 
Wtorek (29.06)
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska
 
Środa (30.06)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej
2/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska 
 
Czwartek (01.07)
1/ Jan Cypryś- Msza św. gregoriańska 
 
Piątek (02.07)
godz. 7.00
1/ 
godz. 18.00
1/
 
Sobota (03.07)
1/ 
 
Niedziela (04.07)
godz. 7.00 
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (05.07)
1/   
 
Wtorek (06.07)
1/
 
Środa (07.07)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej
 
Czwartek (08.07)
1/ 
 
Piątek (09.07)
1/  
 
Sobota (10.07)
1/ 
 
Niedziela (11.07)
godz. 7.00 
godz. 9.00 Elżbieta
godz. 10.30 Dziękczynno-błagalna w 34 rocznicę ślubu Elżbiety i Tomasza
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (12.07)
1/ Helena i Waleria    
 
Wtorek (13.07)
1/
 
Środa (14.07)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej
 
Czwartek (15.07)
1/
 
Piątek (16.07)
1/
 
Sobota (17.07)
1/ 
 
Niedziela (18.07)
godz. 7.00 
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (19.07)
1/
 
Wtorek (20.07)
1/
 
Środa (21.07)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej
 
Czwartek (22.07)
1/ †Magdalena i Michał
 
Piątek (23.07)
1/
 
Sobota (24.07)
1/ 
 
Niedziela (25.07)
godz. 7.00 
godz. 9.00
godz. 10.30 Dziękczynno-błagalna w 2 rocznicę ślubu Marleny i Macieja
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (26.07)
1/
 
Wtorek (27.07)
1/
 
Środa (28.07)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej
 
Czwartek (29.07)
1/
 
Piątek (30.07)
1/
 
Sobota (31.07)
1/ 
 
Niedziela (01.08)
godz. 7.00 
godz. 9.00 Dziękczynna w 1 roczncię urodzin Radosława
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Aniela Wróbel, Kazimierz, Robert Sikora 
 
Poniedziałek (02.08)
1/
 
Wtorek (03.08)
1/
 
Środa (04.08)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej
 
Czwartek (05.08)
1/
 
Piątek (06.08)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/
 
Sobota (07.08)
1/ 
 
Niedziela (08.08)
godz. 7.00 
godz. 9.00 Rozalia, Michał 
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (09.08)
1/
 
Wtorek (10.08)
1/
 
Środa (11.08)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej
 
Czwartek (12.08)
1/
 
Piątek (13.08)
1/
 
Sobota (14.08)
1/ 
 
Niedziela (15.08) WNIEBOWZIĘCIE NMP
godz. 7.00 
godz. 9.00
godz. 10.30 †Rozalia, Stanisław, Edmund Weron 
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (16.08)
1/
 
Wtorek (17.08)
1/
 
Środa (18.08)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej
 
Czwartek (19.08)
1/
 
Piątek (20.08)
1/
 
Sobota (21.08)
1/ 
 
Niedziela (22.08)
godz. 7.00 
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (23.08)
1/
 
Wtorek (24.08)
1/
 
Środa (25.08)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
 
Czwartek (26.08)
1/
 
Piątek (27.08)
1/
 
Sobota (28.08)
1/ 
 
Niedziela (29.08)
godz. 7.00 
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (30.08)
1/
 
Wtorek (31.08)
1/
 
Środa (01.09)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Julian- początek Mszy świętych gregoriańskich
 
Czwartek (02.09)
1/ Julian- Msza święta gregoriańska
2/
 
Piątek (03.09)
godz. 7.00
1/ 
godz. 18.00
1/ Julian- Msza święta gregoriańska
 
Sobota (04.09)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ Julian- Msza święta gregoriańska
 
Niedziela (05.09)
godz. 7.00 Julian- Msza święta gregoriańska
godz. 9.00 Bronisława, Stefan
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (06.09)
1/ Julian- Msza święta gregoriańska  
2/
 
Wtorek (07.09)
1/ Julian- Msza święta gregoriańska
2/
 
Środa (08.09)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Julian- Msza święta gregoriańska
 
Czwartek (09.09)
1/ Julian- Msza święta gregoriańska
2/
 
Piątek (10.09)
1/ Julian- Msza święta gregoriańska  
2/
 
Sobota (11.09)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ Julian- Msza święta gregoriańska
 
Niedziela (12.09)
godz. 7.00 Julian- Msza święta gregoriańska
godz. 9.00 Dziękczynna w 40 rocznicę ślubu Anny i Franciszka
godz. 10.30 Dziękczynno-błagalna w 4 rocznicę ślubu Doroty i Jakuba
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (13.09)
1/ Julian- Msza święta gregoriańska  
2/
 
Wtorek (14.09)
1/ Julian- Msza święta gregoriańska
2/
 
Środa (15.09)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Julian- Msza święta gregoriańska
 
Czwartek (16.09)
1/ Julian- Msza święta gregoriańska
2/
 
Piątek (17.09)
1/ Julian- Msza święta gregoriańska  
2/
 
Sobota (18.09)
godz. 7.00
1/ Julian- Msza święta gregoriańska
godz. 18.00
1/ 
 
Niedziela (19.09)
godz. 7.00 Julian- Msza święta gregoriańska
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (20.09)
1/ Julian- Msza święta gregoriańska  
2/
 
Wtorek (21.09)
1/ Julian- Msza święta gregoriańska
2/
 
Środa (22.09)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Julian- Msza święta gregoriańska
 
Czwartek (23.09)
1/ Julian- Msza święta gregoriańska
2/
 
Piątek (24.09)
1/ Julian- Msza święta gregoriańska  
2/
 
Sobota (25.09)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ Julian- Msza święta gregoriańska
 
Niedziela (26.09)
godz. 7.00 Julian- Msza święta gregoriańska
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Dziękczynna w 18 rocznicę urodzin Zuzanny 
 
Poniedziałek (27.09)
1/ Julian- Msza święta gregoriańska  
2/
 
Wtorek (28.09)
1/ Julian- Msza święta gregoriańska
2/
 
Środa (29.09)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Julian- Msza święta gregoriańska
 
Czwartek (30.09)
1/ Julian- Zakończenie Mszy świętych gregoriańskich
2/
 
Piątek (01.10)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ Jan Cypryś- 2 rocznica śmierci  
 
Sobota (02.10)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ †Adolf Płonka- od sąsiadów syna Zbigniewa z ul. Herbowej- rozpoczęcie Mszy świętych gregoriańskich
 
Niedziela (03.10)
godz. 7.00 †Adolf Płonka- od Róży św. Floriana- Msza święta gregoriańska
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 W intencji Teresy Sikora z okazji imienin 
 
Poniedziałek (04.10)
1/ †Adolf Płonka- od Róży św. Floriana- Msza święta gregoriańska  
2/
 
Wtorek (05.10)
1/ †Adolf Płonka- od pracowników MPGK Rzeszów- Msza święta gregoriańska 
2/
 
Środa (06.10)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ †Adolf Płonka- od pracowników MPGK Rzeszów- Msza święta gregoriańska
 
Czwartek (07.10)
1/ †Adolf Płonka- od pracowników MPGK Rzeszów- Msza święta gregoriańska
2/
 
Piątek (08.10)
1/ †Adolf Płonka- od pracowników MPGK Rzeszów- Msza święta gregoriańska 
2/
 
Sobota (09.10)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ †Adolf Płonka- od pracowników MPGK Rzeszów- Msza święta gregoriańska
 
Niedziela (10.10)
godz. 7.00 †Adolf Płonka- od członków „Solidarności” Zakładu Pogrzebowego MPGK Rzeszów- Msza święta gregoriańska
godz. 9.00 Dziękczynno-błagalna w 33 rocznicę urodzin Artura z prośbą o wytrwałość w powołaniu
godz. 10.30 Dziękczynna w 53 rocznicę ślubu Marii i Eugeniusza
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 †Tadeusz Mikulec 
 
Poniedziałek (11.10)
1/ †Adolf Płonka- od OSP Drabinianka- Msza święta gregoriańska     
2/
 
Wtorek (12.10)
1/ †Adolf Płonka- od rodziny Śmiglów- Msza święta gregoriańska   
2/
 
Środa (13.10)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ †Adolf Płonka- od rodziny Miłków- Msza święta gregoriańska   
 
Czwartek (14.10)
1/ †Adolf Płonka- od Marii i Kazimierza Budzisz z rodziną- Msza święta gregoriańska
2/
 
Piątek (15.10)
1/ †Adolf Płonka- od Krystyny Grzelak z rodziną z Ameryki- Msza święta gregoriańska   
2/
 
Sobota (16.10)
godz. 7.00
1/ †Adolf Płonka- od Bogumiły Paluch z rodziną- Msza święta gregoriańska   
godz. 18.00
1/ 
 
Niedziela (17.10)
godz. 7.00 †Adolf Płonka- od Renaty Żmuda- Msza święta gregoriańska   
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (18.10)
1/ †Adolf Płonka- od Stanisława Gąsior- Msza święta gregoriańska     
2/
 
Wtorek (19.10)
1/ †Adolf Płonka- od wnuka Pawła z Agnieszką- Msza święta gregoriańska   
2/
 
Środa (20.10)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ †Adolf Płonka- od rodziny Kalandyk z Tyczyna- Msza święta gregoriańska   
 
Czwartek (21.10)
1/ †Adolf Płonka- od Zespołu „Wesołe Kumoszki” - Msza święta gregoriańska   
2/
 
Piątek (22.10)
1/ †Adolf Płonka- od Chóru Fontes z Budziwoja- Msza święta gregoriańska    
2/
 
Sobota (23.10)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ †Adolf Płonka- od Haliny Klęsk z rodziną- Msza święta gregoriańska   
 
Niedziela (24.10)
godz. 7.00 
godz. 9.00 †Adolf Płonka- od Teresy i Stanisława Klęsk z rodziną- Msza święta gregoriańska   
godz. 10.30 †Tadeusz Mikulec- 1 rocznica śmierci
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (25.10)
1/ †Adolf Płonka- od rodziny Domarskich- Msza święta gregoriańska 
2/
 
Wtorek (26.10)
1/ †Adolf Płonka- od rodziny Piszczów- Msza święta gregoriańska
2/
 
Środa (27.10)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ †Adolf Płonka- od rodziny Mularzy- Msza święta gregoriańska 
 
Czwartek (28.10)
1/ †Adolf Płonka- od Bożeny Kuca z rodziną- Msza święta gregoriańska   
2/
 
Piątek (29.10)
1/ †Adolf Płonka- od Wiesława Zięba z rodziną- Msza święta gregoriańska    
2/
 
Sobota (30.10)
godz. 7.00
1/ †Adolf Płonka- od rodziny Płociów- Msza święta gregoriańska
godz. 18.00
1/ 
 
Niedziela (31.10)
godz. 7.00 †Adolf Płonka- od rodziny Baraników i Wróbel- Msza święta gregoriańska
godz. 9.00
godz. 10.30 Lucyna Kosiorowska- od córki
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (01.11) WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
godz. 7.00 Ks. infułat Stanisław Mac- 1 rocznica śmierci- rozpoczęcie Mszy świętych gregoriańskich 
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00
 
Wtorek (02.11) DZIEŃ ZADUSZNY
1/
2/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
 
Środa (03.11)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
 
Czwartek (04.11)
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
2/
 
Piątek (05.11)
godz. 7.00
1/ 
godz. 18.00
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
 
Sobota (06.11)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
 
Niedziela (07.11)
godz. 7.00 † Marian, Marianna, Bolesław
godz. 9.00 Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Aniela Wróbel, Kazimierz, Robert Sikora
 
Poniedziałek (08.11)
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska  
2/
 
Wtorek (09.11)
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
2/
 
Środa (10.11)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
 
Czwartek (11.11)
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
2/
 
Piątek (12.11)
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska  
2/
 
Sobota (13.11)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
 
Niedziela (14.11)
godz. 7.00 Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (15.11)
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
2/
 
Wtorek (16.11)
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
2/
 
Środa (17.11)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
 
Czwartek (18.11)
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
2/
 
Piątek (19.11)
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
2/
 
Sobota (20.11)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
 
Niedziela (21.11)
godz. 7.00 Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (22.11)
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska   
2/
  
Wtorek (23.11)
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska  
2/
 
Środa (24.11)
1/ W intencji próśb i  podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
 
Czwartek (25.11)
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
2/
 
Piątek (26.11)
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska 
2/
 
Sobota (27.11)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
 
Niedziela (28.11)
godz. 7.00 Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (29.11)
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- Msza święta gregoriańska  
2/
 
Wtorek (30.11)
1/ Ks. infułat Stanisław Mac- zakończenie Mszy świętych gregoriańsk
2/
 
Środa (01.12)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ 
 
Czwartek (02.12)
1/
2/
 
Piątek (03.12)
godz. 7.00
1/ 
godz. 18.00
1/
 
Sobota (04.12)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ 
 
Niedziela (05.12)
godz. 7.00 
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (06.12)
1/  
2/
 
Wtorek (07.12)
1/
2/
 
Środa (08.12)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
 
Czwartek (09.12)
1/
2/
 
Piątek (10.12)
1/ 
2/
 
Sobota (11.12)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ 
 
Niedziela (12.12)
godz. 7.00 
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (13.12)
1/  
2/
 
Wtorek (14.12)
1/
2/
 
Środa (15.12)
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ 
 
Czwartek (16.12)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/
 
Piątek (17.12)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/
 
Sobota (18.12)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ 
 
Niedziela (19.12)
godz. 7.00 
godz. 9.00 Aleksandra, Zofia, Aleksander
godz. 10.30 Franciszek, Waldemar, Stanisława, Franciszek
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00
 
Poniedziałek (20.12)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/
 
Wtorek (21.12)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/
 
Środa (22.12)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
 
Czwartek (23.12)
godz. 7.00
1/
godz. 18.00
1/
 
Piątek (24.12) WIGILIA
godz. 7.00
1/ 
2/
godz. 22.00
1/
godz. 24.00
1/ W intencji Parafian
2/
 
Sobota (25.12) BOŻE NARODZENIE
godz. 7.00 
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00
  
Niedziela (26.12)
godz. 7.00 
godz. 9.00
godz. 10.30
godz. 12.00 W intencji Parafian
godz. 16.00 Aniela Wróbel, Kazimierz, Robert Sikora
 
Poniedziałek (27.12)
godz. 16.00
1/  
2/
 
Wtorek (28.12)
godz. 16.00
1/
2/
 
Środa (29.12)
godz. 16.00
1/ W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Częstochowskiej 
2/ 
 
Czwartek (30.12)
godz. 16.00
1/
2/
 
Piątek (31.12) SYLWESTER
godz. 16.00
1/ 
2/



Imieniny

Adeli, Klemensa

Warto posłuchać


Radio VIA